Webové stránky projektů a oddělení

From DCEwiki
Jump to: navigation, search

Pro potřeby webových prezentací projektů a výzkumných oddělení jsou k dispozici následující možnosti, jak web realizovat.

Samostatný izolovaný web[edit]

Webová aplikace je kompletně ve vlastní správě provozujícího oddělení/projektu. Oddělení IT135 zajišťuje pouze technicky provoz virtuálního serveru, případně umístění na sdíleném serveru. Podporovaný redakční systém je Drupal

Cena se pohybuje kolem 20-40 tis. Kč, podle toho kolik existujícího kódu se použije a co se dělá na míru.

"Subweb" v rámci webu katedry[edit]

Je vyhrazený prostor, kde si správce příslušného oddělení může vytvářet obsah a využívat při tom data, která celkový web již obsahuje. Subweby jsou standardně dvoujazyčné (CZ, EN). Lze nastavit krátké webové adresy. Příklady:

Vytvoření "Subwebu" přijde cca na 4-10 tis. Kč opět dle rozsahu prací a požadovaných změn oproti tomu, co již máme rozchozené. Správce oddělení může přidávat/editovat obsah svého subwebu. Zásahy většího rozsahu a strukturální změny musím provádět IT135 nebo dodavatelská firma.

Minimální jednostránka na webu katedry[edit]

Příklad:

Řešení na míru[edit]

Na základě definovaných požadavků, v případě, že ani jedno z nabízených řešení z významných důvodů nevyhovuje, je možné realizovat speciální řešení na míru.

[Kategorie:Zaměstnanec] [Kategorie:Web]