Soubor:2004 tranzit plynu.jpg

From DCEwiki
Revision as of 18:02, 21 August 2008 by Kapica (talk | contribs) (Velká část pracovní kapacity byla věnována projektu optimalizace provozu tranzitní plynové soustavy. Byly vyvinuty algoritmy pro predikci spotřeby plynu v daném regionu jako východisko pro optimalizaci provozu tranzitní sítě v zadaném obdob)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
2004_tranzit_plynu.jpg(600 × 380 pixels, file size: 48 KB, MIME type: image/jpeg)

Velká část pracovní kapacity byla věnována projektu optimalizace provozu tranzitní plynové soustavy. Byly vyvinuty algoritmy pro predikci spotřeby plynu v daném regionu jako východisko pro optimalizaci provozu tranzitní sítě v zadaném období. Výstupem projektu bylo navržení algoritmů eliminace meteorologických vlivů a vyjádření kalendářních závislostí.

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current18:02, 21 August 2008Thumbnail for version as of 18:02, 21 August 2008600 × 380 (48 KB)Kapica (talk | contribs)Velká část pracovní kapacity byla věnována projektu optimalizace provozu tranzitní plynové soustavy. Byly vyvinuty algoritmy pro predikci spotřeby plynu v daném regionu jako východisko pro optimalizaci provozu tranzitní sítě v zadaném obdob
  • You cannot overwrite this file.

The following page links to this file: